O nás

Poskytujeme riešenia v oblasti personalistiky

O nás

Sme personálnou spoločnosťou, ktorej cieľom je poskytovanie kvalitných služieb s individuálnym prístupom k klientom a uchádzačom o zamestnanie. V prvom kroku vždy dôkladne analyzujeme požiadavky našich klientov a konfrontujeme ich s aktuálnou situáciou na trhu práce.

Realizácia

Ponúkame Vám správnu voľbu stratégie, individuálne a komplexné personálne riešenia. Zabezpečujeme pre Vás efektívnu a flexibilnú realizáciu prostredníctvom nášho skúseného realizačného tímu.

Procesy

Pôsobíme na domácom trhu ale aj v rámci Európskej únie a našej partnerskej pobočkovej siete i v tzv. tretích krajinách. V rámci regiónu, v ktorom poskytujeme naše služby máme vybudovanú funkčnú sieť marketingových a náborových kanálov. Máme vynikajúco zvládnuté a nastavené procesy realizácie v rámci našej spoločnosti.

Komplexnosť

V prípade potreby zabezpečujeme kompletný outsourcing služieb súvisiacich s dodaním kandidátov o zamestnanie. Dbáme o správnosť plnenia legislatívnych povinností vyplývajúcich s poskytovaním nami ponúkaných služieb.

Vaša výhoda

RIEŠENIE FLUKTUÁCIE

FLEXIBILITA

ZNÍŽENIE NÁKLADOV

SETUP & CHECK HR PROCESOV

ZVÝŠENIE VÝKONNOSTI VÝROBY A KONKURENCIESCHOPNOSTI

ZNÍŽENIE VÝPADKOV / GAP V RÁMCI VÝROBY

ZLEPŠENIE VÁŠHO PR V REGIÓNE

AKTUÁLNE INFORMÁCIE O TRHU PRÁCE VO VAŠOM OKOLÍ

Počet vydaných povolení pre štátnych príslušníkov z tretích krajín s platným povolením na zamestnanie na území Slovenskej republiky v roku 2022

Ukrajina

Srbsko

Gruzínsko

India

Kirgizsko

Bosna a Hercegovina

Severné Macedónsko

Vietnam

Cestu k navýšeniu headcountu a nájdeniu vhodných kandidátov nechajte na nás

Aktuálne máme v našej databáze vyše 40.000 aktívnych kandidátov. Neustále pracujeme na rozširovaní a skvalitnení nami poskytovaných služieb v rámci recruitmentu.

Použiváme certifikované systémy a najmodernejšie technológie. Uvedomujeme si dôležitosť zachovávania anonymity našich klientov a kandidátov a preto dbáme na dodržiavanie zásad legislatívy a GDPR. Chceme Vám ponúknuť to najlepšie z našich bohatých skúseností a dopriať Vám pocit výnimočnosti.