OUTSOURCING AUTOMOTIVE, WAREHOUSE, CLEANING, SORTING, REWORK SERVICES

01. OUTSOURCING AUTOMOTIVE

Patrí medzi jednu z najviac využívaných foriem spolupráce v rámci výrobných spoločností. V rámci tohto procesu dokážeme našich klientom zabezpečiť outsourcing celých výrobných procesov, alebo zabezpečiť čiastkový outsourcing v rámci výrobného procesu pri spracovaní polotovarov a komponentov pričom výsledná montáž ako i procesy napr. pred a po môžu byť plne v réžií klienta.

Využívanie tohto nástroja slúži k zefektívneniu celého procesu výroby bez zbytočných výpadkov v rámci výroby nakoľko problémové časti výroby prenecháte riadeniu nám pod Vašou kontrolou a Vaša výroba sa môže plne sústrediť na dôležitejšie časti výroby.

02. WAREHOUSE SERVICES

V prípade pokiaľ je potrebné zabezpečiť vyzdvihnutie Vami vybraného tovaru, následne jeho prebalenie a vrátenie a chcete túto činnosť vykonávať mimo priestorov Vašej prevádzky sme pripravený ponúknuť Vám naše služby. Vzhľadom na bohaté portfólio našich služieb a skúseností Vám vieme nájsť ideálne miesto pre Váš sklad alebo distribučné centrum s ideálnym prístupom k dopravnej štruktúre. Príjem, odkladanie, spracovanie objednávok, doplňovanie, vyťahovanie, doplnenie zásob, vyzdvihnutie, overenie, triedenie, preprava v tomto všetkom Vám vieme ponúknuť kontrolu procesov, ich zefektívnenie ako aj personálne príp. kompletné riešenie.

03. CLEANING URPATOVACIE SLUŽBY

Jednorazové upratovanie, Pravidelné upratovanie, Generálne upratovanie, Upratovanie kancelárií a obchodných priestorov, Výškové čistiace práce a dezinfekcia priestorov. Najmä v aktuálnej situácií spôsobenej vírusom COVID-19 zabezpečujeme pre našich klientov OCHRANNÝ A DEZINFEKČNÝ PROGRAM.

04. SORTING

Sortovacie, triediace a kontrolné práce sú nevyhnutnou súčasťou dnes už skoro každého procesu výroby. Ponúkame Vám profesionálne a efektívne triedenie na základe vizuálnej kontroly, merania, funkčnosti, hmatu. Zaoberáme sa vstupnou, medzi operačnou a výstupnou kontrolou či už pred, pri alebo po procese výroby.

05. REWORK

Našim klientom ponúkame rôzne typy povrchového opracovania výrobkov, obrusovanie a leštenie výrobkov či jednotlivých častí ich komponentov. Zabezpečujeme opravu a dodržanie kvality výsledných produktov.