Vráble Operátor výroby plat 1000€
a ubytovanie + doprava

Mzda:

Od 750 EUR/mesiac Výkonnostný bonus Dochádzkový bonus

Miesto výkonu práce

Vráble

Druh pracovného pomeru:

Plný úväzok

Termín nástupu:

Ihneď

Informácie o pracovnom mieste: Operátor výroby plat 900€ fix + bonusy a ubytovanie zadarmo

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Hľadáme operátorov na obsluhu zváracích automatických zariadení.
Hlavnou náplňou práce je príprava výrobkov a kontrola činnosti stroja a kvality výliskov a zvarov. Pozícia si vyžaduje schopnosť samostatne vykonávať jednoduché úkony pod vedením majstra a fyzickú zdatnosť.

Pracuje sa na 8/12 hodinové smeny, v nepretržitej alebo 3 zmennej prevádzke.

Zamestnanecké výhody, benefity
Ubytovanie zabezpečené + príspevok na ubytovanie.
Doprava zabezpečená za zvýhodnenú cenu.
Práca v novej firme vo vynikajúcom kolektíve.
Firma taktiež ponúka mnoho benefitov a výhod v rámci voľného času, rekreácie, cestovania a relaxu.
Možný kariérny rast a navyšovanie mzdy na základe skúseností.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná
Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov.
Spoločnosť dlhoročnou tradíciou v strojárenskom a automobilovom priemysle, ktorá má stabilný odbyt aj v časoch krízy

Požiadavky na zamestnanca:
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore
Výroba

Počet rokov praxe
Prax vo výrobe výhodou

Osobnostné predpoklady a zručnosti
Schopnosť obsluhovať automatizované zariadenie podľa pokynov majstra.

Máte záujem o pozíciu? Ak áno vyplnťe formulár

    Súhlasím so spracovanímosobných údajov